Podwykonawcy

Monitoring podwykonawców

Serwis dla podwykonawców GDDKiA:

www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow

 

1. Pracownia Inżynierska KLOTOIDA Sp. z o.o.

ul. Bochenka 16A, 30-693 Kraków

Specjalistyczne usługi projektowe

Podwykonawca

 

2. Procarpatia Pracownia Inżynierska Daniel Jurek

ul. Kościuszki 54, 39-221 Pilzno

Specjalistyczne usługi projektowe w zakresie branży wod-kan i gazowej (bez wysokiego ciśnienia) 

oraz odwodnienia drogi

Dalszy podwykonawca

 

3. Wolbromskie Biuro Geodezyjne s.c.

Danuta Piszczek  Monika Hankus

ul. Straconych 20/2, 32-340

Wolbrom Wykonanie opracowań geodezyjnych

Dalszy podwykonawca

 

4. REMEA Sp. z o.o.

ul. Powązkowska 44c, 1-797 Warszawa

Wykonanie wierceń i sondowań, Uzyskanie zgód na wejście w teren, Opinia geotechniczna

Usługodawca

 

5. Paweł Czekaj Przedsiębiorstwo Geodezyjne GEO-GLOB

ul. Halszki 28/167, 30-611 Kraków

Kompleksowa obsługa geodezyjna

Usługodawca

 

6. MENARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Pasteura 7, 31-221 Kraków

Wykonanie wzmocnienia podłoża

oraz odwodnienia drogi Dalszy

podwykonawca

 

7. GAZONAFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Mickiewicza 44, 37-700 Przemyśl

Przebudowa siec gazowych

Podwykonawca

 

8. TO-STAL Usługi Ogólno Budowlane Tomasz Gozdur

ul. Kijanka 7, 27-312 Chotcza

Roboty budowlano-montażowe

Podwykonawca

 

9. TROKOTEX POLUMER GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Wapienna 52, 87-100 Toruń

Pręty kompozytowe 

Dostawca

 

10. P.H.U. KAM-BUD Budownictwo Drogowe, Usługi Sprzętowe Kamil Papka

ul. Spółdzielcza 27, 28-305 Sobków

Wykonanie kanalizacji deszczowej

Podwykonawca

 

11. P.H.U. KAM-BUD Budownictwo Drogowe, Usługi Sprzętowe Kamil Papka

ul. Spółdzielcza 27, 28-305 Sobków

Wykonanie kanalizacji sanitarnej oraz podziemnych linii wodociągowych

Podwykonawca

 

12. Kopalnie Dolomitu S.A w Sandomierzu

ul. Błonie 8, 27-600 Sandomierz

Kruszywo

Dostawca

 

13.

Harsco Metals Polska Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 82, 42-400 Zawiercie

Kruszywo hutnicze

Dostawca

 

14. CEMENT OŻARÓW S.A.

ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa

Cement oraz spoiwo drogowe

Dostawca

 

15. Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

Kompleksowa obsługa laboratoryjna

Usługodawca

 

16. MDL SYSTEM SP. Z O. O.

Borek Stary 77B, 36-020 Tyczyn

Przebudowa i budowa sieci elektroenergetycznych SN i NN, Przebudowa i budowa oświetlenia drogowego,

Budowa zasilania ITD.  T=Stacja pogodowa, Przebudowa sieci telekomunikacyjnej .

Podwykonawca

 

17. ViaCon Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna

Produkcja, dostawa i montaż prefabrykowanych elementów żelbetowych konstrukcji

Podwykonawca

 

18. „Borownia” S.C. Kopalnia Piasku – Włodzimierz Dąbrowski Michał Bożek

Sudół 18, 27-400 Bodzechów 

Pospółka

Dostawca

 

19. Stal-Service Sp. z o.o.

ul. Jana Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Stal zbrojeniowa do betonu (cięte oraz cięte/gięte) 

Dostawca

 

20. ELEKTROBENZ CICHOŃ Sp. k.

Zdziechów 22A,26-500 Szydłowiec

Paliwo

Dostawca

 

21. BRUK BET Sp. z o.o.

Nieciecza 199,33-102 Tarnów

Elementy kanalizacji deszczowej

Dostawca

 

22. Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SIBET S.A.

ul. Chorzowska 22, 25-852 Kielce

Belki sprzężone typu T oraz żelbetowe przepusty skrzynkowe

Dostawca

 

23. STEGRO Sp. z o.o.

ul. Sandomierska 87A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Kostka kamienna i krawężniki

Dostawca

 

24. KRUSZYWA ŚLĄSKIE Sp. z o.o.

ul. Traugutta 25/1502, 90-113 Łódź

Kruszywo

Dostawca

 

25. PLASTIMEX Sp. z o.o.

Psary ul. Powstańców 37, 42-287 Lubsza

Rury

Dostawca

 

 

26. ViaTech Sp. z o.o.

ul. Nowa 18, 27-200 Starachowice

Usługi laboratoryjne

Usługodawca

 

 

27. Beton.pl Sp. z o.o.

ul. Złota 59, 00-120 Warszawa

Beton

Dostawca